Plac zabawPlac zabaw w pokoju dziecka

Plac zabaw w pokoju dziecka

Jaka była Wasza ulubiona zabawa, gdy byliście dziećmi? W chowanego, berka, granie w piłkę na boisku, skakanie w gumę… Aj dużo tego.

Wiecie, co przywołuje najwięcej naszych wspomnień? Budowanie szałasów z koców w domu, z patyków i gałęzi na zewnątrz. Godziny spędzane na wspinaczce po drzewach, budowanie fortec i tworzenie swojego małego, magicznego świata. Aż się łezka w oku kręci. Mieliśmy tak niewiele, a tak wiele.

Dziś dzieciaki mają nieograniczone możliwości zabawy. Szafy pełne zabawek, gry komputerowe. A także place zabaw i bawialnie z małpimi gajami, w których mogą spędzać czas podobnie, jak kiedyś my na drzewach. Chcemy dać naszym pociechom wszystko, co najlepsze, by mogły się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Poszukujemy bezpiecznych i atrakcyjnych rozwiązań, dlatego wewnętrzne place zabaw zdobywają coraz większą popularność.

Małpi Gaj — wewnętrzny plac zabaw

Nowoczesne małpie gaje to fantastyczne miejsce dla dzieciaków. Dają wiele możliwości zabawy i wspomagają rozwój fizyczny. Maluchy mogą z nich korzystać niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Mamy pewność, że nasze pociechy będą tam bezpieczne i na pewno spędzą miło czas. 

Małpie gaje to często konstrukcje o naprawdę wielkich rozmiarach, dlatego na ogół widzimy je w przestronnych przestrzeniach jak bawialnie, sale zabaw, przedszkola czy hotele. 

A gdybyśmy Wam powiedzieli, że możecie zainstalować Małpi Gaj także we własnym mieszkaniu i zorganizować domowy plac zabaw? Wyobrażacie sobie tę radość maluchów?

Jak urządzić plac zabaw w pokoju dziecka?

Na pewno martwią Was ograniczenia wielkości pomieszczenia:

– Przecież to niemożliwe, żeby zainstalować drewniany plac zabaw w mieszkaniu! 

– A jednak możliwe! – Dzięki różnorodności naszych systemów, możemy dopasować konstrukcję także do prywatnego mieszkania w bloku.

Nasze domowe place zabaw zaprojektujemy i dostosujemy do każdego miejsca, w którym chcecie urządzić bawialnię. Konstrukcja może zastąpić klasyczne meble dla dzieci, bo zestaw może składać się np. z biurka, szafek, łóżka, drabinek, siatek, huśtawek, drążków, miejsca do wspinaczki i wielu innych elementów. Pokój dziecka, który spełnia tyle zadań? Idealnie.

 Dzięki systemowi drabinek, siatek, drążków, huśtawek czy zestawie do wspinaczki, nasz system zamieni każdy pokój w mini siłownię dla dzieci. System pozwala na modyfikacje i dostosowanie do konkretnej przestrzeni.

„Mamo, tato, nudzi mi się!”

W jesienno-zimowe miesiące często rwiemy włosy z głowy, próbując zorganizować czas naszym wiecznie rozbawionym pociechom. Maluchy są w ciągłym ruchu. Tylko jak spożytkować ich energię, gdy za oknem oberwanie chmury albo szaleje mróz? Jeszcze gorsza sytuacja — obostrzenia w czasie pandemii. To dopiero było wyzwanie dla rodziców. Szczególnie tych pracujących zdalnie, bez dodatkowej opieki, bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Dzieci znudzone, rodzice bliscy rozpaczy.

I tutaj wkracza domowy plac zabaw. Bijemy brawa! Dzieci pochłonięte zabawą, rodzice mogą w spokoju dokończyć pisanie maila do szefa. Maluchy wcale nie muszą siedzieć znudzone z nosem w telefonie, tylko aktywnie i z fantazją spędzać czas w domu. Uff.

Co zyskasz instalując domowy plac zabaw?

  • Gotowe rozwiązania dla dziecięcego pokoju
  • Koniec z nudą
  • Atrakcyjne spędzanie czasu niezależnie od czasu i pogody
  • Zabawa w ruchu
  • Dbałość o rozwój fizyczny dzieci
  • Ciekawy design i niepowtarzalny pokój dziecięcy
  • Różnorodność dodatków, personalizacja
  • Skrytki i zakamarki dla maluchów
  • Wysoka jakość, atesty i certyfikaty

Domowe Królestwo Zabawy jest na wyciągnięcie ręki.

Małpi gaj w dziecięcym pokoju, to świetne i pomysłowe rozwiązanie. Jeśli szukacie inspiracji, zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji (kliknij tutaj). Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty. Dopasujemy idealny Małpi Gaj do Waszej przestrzeni.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links