No products in the cart.

Plac zabawPlac zabaw w pokoju dziecka

Plac zabaw w pokoju dziecka

Jaka była Wasza ulubiona zabawa, gdy byliście dziećmi? W chowanego, berka, granie w piłkę na boisku, skakanie w gumę… Aj dużo tego.

Wiecie, co przywołuje najwięcej naszych wspomnień? Budowanie szałasów z koców w domu, z patyków i gałęzi na zewnątrz. Godziny spędzane na wspinaczce po drzewach, budowanie fortec i tworzenie swojego małego, magicznego świata. Aż się łezka w oku kręci. Mieliśmy tak niewiele, a tak wiele.

Dziś dzieciaki mają nieograniczone możliwości zabawy. Szafy pełne zabawek, gry komputerowe. A także place zabaw i bawialnie z małpimi gajami, w których mogą spędzać czas podobnie, jak kiedyś my na drzewach. Chcemy dać naszym pociechom wszystko, co najlepsze, by mogły się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Poszukujemy bezpiecznych i atrakcyjnych rozwiązań, dlatego wewnętrzne place zabaw zdobywają coraz większą popularność.

 

Małpi Gaj — wewnętrzny plac zabaw

Nowoczesne małpie gaje to fantastyczne miejsce dla dzieciaków. Dają wiele możliwości zabawy i wspomagają rozwój fizyczny. Maluchy mogą z nich korzystać niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Mamy pewność, że nasze pociechy będą tam bezpieczne i na pewno spędzą miło czas. 

Małpie gaje to często konstrukcje o naprawdę wielkich rozmiarach, dlatego na ogół widzimy je w przestronnych przestrzeniach jak bawialnie, sale zabaw, przedszkola czy hotele. 

A gdybyśmy Wam powiedzieli, że możecie zainstalować Mini Małpi Gaj także we własnym mieszkaniu i zorganizować domowy plac zabaw? Wyobrażacie sobie tę radość maluchów?

Jak urządzić plac zabaw w pokoju dziecka?

Na pewno martwią Was ograniczenia wielkości pomieszczenia:

– Przecież to niemożliwe, żeby zainstalować drewniany plac zabaw w mieszkaniu! 

– A jednak możliwe! – Dzięki różnorodności naszych systemów, możemy dopasować konstrukcję także do prywatnego mieszkania w bloku.

Nasz Mini Małpi Gaj (Mini Monkey House) zostanie zaprojektowany i dostosowany do każdego miejsca, w którym chcecie urządzić bawialnię. Zastąpi także klasyczne meble dla dzieci, bo zestaw może składać się np. z biurka, szafek, łóżka, drabinek, siatek, huśtawek, drążków, miejsca do wspinaczki i wielu innych elementów. Pokój dziecka, który spełnia tyle zadań? Idealnie.

Jeśli konstrukcja Mini Monkey House okaże się jednak zbyt duża, to na pomoc przybywa Monkey Gym. Dzięki systemowi drabinek, siatek, drążków, huśtawek czy zestawie do wspinaczki, nasz system zamieni każdy pokój w mini siłownię dla dzieci. System pozwala na modyfikacje i dostosowanie do konkretnej przestrzeni.

„Mamo, tato, nudzi mi się!”

W jesienno-zimowe miesiące często rwiemy włosy z głowy, próbując zorganizować czas naszym wiecznie rozbawionym pociechom. Maluchy są w ciągłym ruchu. Tylko jak spożytkować ich energię, gdy za oknem oberwanie chmury albo szaleje mróz? Jeszcze gorsza sytuacja — obostrzenia w czasie pandemii. To dopiero było wyzwanie dla rodziców. Szczególnie tych pracujących zdalnie, bez dodatkowej opieki, bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Dzieci znudzone, rodzice bliscy rozpaczy.

I tutaj wkracza Mini Monkey House. Bijemy brawa! Dzieci pochłonięte zabawą, rodzice mogą w spokoju dokończyć pisanie maila do szefa. Maluchy wcale nie muszą siedzieć znudzone z nosem w telefonie, tylko aktywnie i z fantazją spędzać czas w domu. Uff.

Co zyskasz, instalując domowy plac zabaw?

  • Gotowe rozwiązania dla dziecięcego pokoju
  • Koniec z nudą
  • Atrakcyjne spędzanie czasu niezależnie od czasu i pogody
  • Zabawa w ruchu
  • Dbałość o rozwój fizyczny dzieci
  • Ciekawy design i niepowtarzalny pokój dziecięcy
  • Różnorodność dodatków, personalizacja
  • Skrytki i zakamarki dla maluchów
  • Wysoka jakość, atesty i certyfikaty
Domowe Królestwo Zabawy jest na wyciągnięcie ręki.

Małpi gaj w dziecięcym pokoju, to świetne i pomysłowe rozwiązanie. Jeśli szukacie inspiracji, zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji (kliknij tutaj). Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty. Dopasujemy idealny Małpi Gaj do Waszej przestrzeni.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links