Domowy plac zabaw

Domowy plac zabaw

Domowy plac zabaw

to spełnienie dziecięcych marzeń. Nasze antresole i mini siłownie zamienią każdy pokój w królestwo zabawy. Jeśli marzycie o stworzeniu wyjątkowego pokoju dla Waszych maluchów, to mamy dla Was kilka propozycji. Możemy stworzyć małpi gaj praktycznie w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. Domowy plac zabaw daje wiele możliwości, a proponowane rozwiązania wspólnie dopasujemy do Waszych potrzeb.

W naszych konstrukcjach stosujemy takie elementy jak: drabinki, siatki, drążki, huśtawki,  zestawy do wspinaczki, antresole, biurka i inne.

Instalacje może być modyfikowana i wkomponowane w przestrzeń.

Nasze domowe konstrukcje podzieliliśmy na 3 kategorie:

  1. Antresola

  2. Mini Siłownia

  3. Mix

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Aby poznać szczegółową wycenę, napiszcie do nas wiadomość i opowiedzcie o Waszej przestrzeni oraz potrzebach.  

Antresola

Antresole domowe to dwupoziomowe konstrukcje wielofunkcyjne. Są idealnym rozwiązaniem do pokoi dziecięcych o każdej wielkości. Dzięki dwóm poziomom zyskujecie dodatkową przestrzeń, którą możecie zaaranżować według własnych potrzeb i pomysłów.

W naszych konstrukcjach stosujemy rozwiązania techniczne wychodzące naprzeciw dziecięcej fantazji. Składają się z drewna sosnowego oraz sklejki brzozowej.

Jej główne zastosowania to funkcje:

spania

przechowywania

zabawy

ukrytej szafy w schodach prowadzących na drugi pierwszy poziom

biurka/ stołu

Mini Siłownia

Mini siłownia to instalacja służąca do aktywizacji dzieci w ich własnych przestrzeniach. Bez problemu zmieści się w każdym pomieszczeniu, nawet tym niewielkim. Może być także małym dodatkiem do pokoju, gdy zainstalujemy go np. pod sufitem. Dzięki systemowi drabinek, siatek, drążków, huśtawek czy ścianek do wspinaczki konstrukcja zamieni każdy pokój w mini siłownię dla dzieci. Taki pokój jest świetnym sposobem na wspieranie zdrowego rozwoju fizycznego dzieci i ćwiczenie ich motoryki.

Mini siłownia może być modyfikowana i wkomponowana w przestrzeń. Może składać się z podstawowych elementów lub tworzyć rozbudowany plac zabaw. Sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w innych pomieszczaniach, w których chcemy stworzyć aktywizujący kącik.

MIX

Dla osób, które chciałyby stworzyć dla maluchów wielofunkcyjną przestrzeń, proponujemy połączenie elementów antresoli i mini siłowni. W takiej konstrukcji może znaleźć się masa elementów, dzięki którym dziecko zyska przestrzeń do nauki, czytania, swobodnej zabawy, przechowywania, spania, a także do ćwiczeń fizycznych. Konstrukcja może być modyfikowana i wkomponowana w przestrzeń oraz dostosowywana do indywidualnych potrzeb maluchów. Projekty mogą zostać personifikowane poprzez umieszczania ulubionych motywów w dowolnych miejscach na konstrukcji.

x
Doradztwo i wsparcie
x
Wytworzone na zamówienie
Dużo opcji
d
Dostawa

Przeglądaj wszystkie nasze produkty

Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
199,00 289,00 
Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links