Klient biznesowy

Cenimy sobie stałą współpracę z klientami biznesowymi. Bardzo nas cieszy, gdy darzycie nas zaufaniem i wracacie do nas z kolejnymi zamówieniami. Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem. Dlatego, jeśli poszukujecie partnera biznesowego w zakresie mebli oraz małpich gajów, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Razem na pewno stworzymy fantastyczną przestrzeń dla dzieci.

Wnętrza urządzone zgodnie z zasadami Montessori i Reggio Emilia

Meble Small Human Design to produkty wyjątkowe. Jesteśmy minimalistami i cenimy sobie dobre wzornictwo. Jeśli chcecie stworzyć przestrzeń, która przeciwstawia się pstrokaciźnie i plastikowi, trafiliście do właściwego miejsca.

Nasze meble i place zabaw są wyjątkowym produktem na rynku. Projektujemy je zgodnie z zasadami edukacji Montessori i Reggio Emilia. Skupiają się one na stworzeniu dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju. Kierują uwagę na rozwijanie indywidualnych predyspozycji każdego malucha.

Obie metody mocno skupiają się na organizacji odpowiedniej przestrzeni dla dzieci. Otoczenie, w jakim przebywa dziecko, ma ogromny wpływ na jego rozwój i samopoczucie. Główne zasady, jakimi powinniśmy się kierować, urządzając dziecięce wnętrza:

Prostota i minimalizm

Ograniczona gama kolorystyczna

Estetyka

Wysoka jakość i trwałość

Wysoka jakość i trwałość

Naturalne materiały

Mobilność

Jasne wnętrza

Porządek i organizacja

Produkty Small Human Design znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń zabawy dla maluchów. Wykonujemy wyposażenie do przedszkoli, żłobków i punktów opieki dziennej. Ale kąciki zabaw możemy urządzić także w takich miejscach jak:

Kawiarnie

Hotele

Poczekalnie

Galerie handlowe

Wyposażenie i indywidualne zamówienia

Oprócz asortymentu, który znajduje się w sklepie, możemy także wykonać inne produkty na indywidualne zamówienie, po konsultacji z naszym projektantem i stolarnią.

Jeśli macie pomysł na własne realizacje, chętnie poznamy szczegółowe oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziecie wiele elementów wyposażenia, niezbędnego w organizacji przestrzeni dla maluchów.

 

• Obudowy kaloryferów
• Regały
• Półki
• Szafy
• Szafki

Produkty mogą zostać także dodatkowo spersonalizowane — możemy nadać im indywidualny charakter i w pełni dopasować projekt do przestrzeni i charakteru miejsca. Dzięki możliwościom frezarki CNC mamy możliwość wygrawerowania dowolnych kształtów i wzorów.

Aby zamówić produkt, skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie. Opowiedzcie nam o swoich pomysłach, a my postaramy się przedstawić jak najlepsze rozwiązania. Koncepcja będzie opierała się na możliwościach konkretnego miejsca, budżecie oraz wszelkich wskazówkach, których nam udzielicie. Gdy ustalimy szczegóły, zabieramy się do realizacji projektu.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Co nas wyróżnia:

Design

Minimalizm

Bezpieczeństwo

Wysoka jakość

Naturalne materiały

Współpraca z profesjonalistami to sama przyjemność . Z całego serca polecam firmę . Kontakt z przedstawicielem Panem Błażejem, jakość oferty i obsługa na najwyższym poziomie

Bardzo gorąco polecam , profesjonalna współpraca, pełne zaangażowanie, zindywidualizowane podejście do Klienta oraz wysoka kreatywność w trakcie tworzenia projektów

Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links