Browse Our Items

Ideal for your home

No posts were found for provided query parameters.

Our Creative Force

Meet our team

Maciej

Maciej jest inżynierem mechaniki, absolwentem prestiżowego kierunku MEL na Politechnice Warszawskiej z doświadczeniem w budowaniu firm, nadzorowaniu projektów międzynarodowych i organizacji eventów. O start-upach i inwestycjach oraz budowaniu zmiany w krajach rozwijających się uczył się od profesorów na MIT Sloan School of Management. Przez ostatnie dwa lata pracował nad swoimi projektami w designie, w tym samym czasie zarządzając dużą produkcją urządzeń biometrycznych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu skalą i wzrostem, zarządzaniu finansami i negocjacjach. We wczesnej młodości prowadził szkołę windsurfingu, kita i surfingu w Hiszpanii, gdzie również studiował inżynierię na Uniwersytecie w Walencji. Fascynuje go pedagogika podążająca za dzieckiem, budowanie aktywności poprzez śledzenie zainteresowań dzieci. A od strony biznesowej interesuje go wszystko, co materialne – zajmuje się logistyką, designem materiałów edukacyjnych. W Small Human Design pełni także rolę prezesa. W wolnym czasie kocha bawić się samochodami z synem Stefanem, żeglować z żoną i surfować.

Piotr

Piotr jest filozofem bo jak inaczej nazwać absolwenta filozofii, który zawsze ma głowę pełną najróżniejszych myśli? Przez lata współprowadził firmę zajmującą się produkcją reklam i filmów krótkometrażowych „Weź to nakręć!”. Kreatywność i wielozadaniowość to jego drugie imię, zadziwia nas każdego dnia. Pracował też jako scout i przy produkcji scenografii do filmów i reklam. Drewno i jego obróbka nie mają przed nim żadnych tajemnic. Stolarnia to jego drugi dom. Dzięki niemu, projekty nabierają życia i formy. Oprócz dopieszczania produktów Small Human Design, tworzy longboardy dla prawdziwych koneserów - Bronek Longboards. Koniecznie to sprawdźcie! Kiedy wyjdzie już ze stolarni, czas spędza głównie w swoim ukochanym, i wiecznie psującym się, Saabie 9000.

Błażej

Błażej jest prawnikiem, absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Osiem lat temu osiadł w Warszawie i pracował w międzynarodowej korporacji, jako licencjonowany doradca podatkowy, gdzie zajmował się opodatkowaniem sektora energetycznego oraz branży alkoholowej. Po rozstaniu ze światem podatków, na chwilę zajął się programowaniem. Jednak nie zagrzał tam miejsca zbyt długo, bo Maciej zwerbował go do wspólnego prowadzenia Small Human Design. W Small Human Design zajmuje się praktycznie wszystkim: sprawami prawno-podatkowymi, gaszeniem pożarów, ogarnianiem spraw niemożliwych, wizualną stroną działalności, a od czasu do czasu szlifowaniem i frezowaniem naszych produktów. W wolnym czasie ucieka w góry, jeździć na nartach poza trasami, albo do lasu ze swoim psem - Morusem.
x
20 day returns

Vel risus commodo viverra maecenas accumsan.

d
Free Shipping

Vel risus commodo viverra maecenas accumsan.

Sign up for our newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links