Małpi gaj

Małpi gaj

Małpi gaj

to drewniana konstrukcja, która pełni funkcję wewnętrznego placu zabaw. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od pierwszego roku życia. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni, w której chcemy stworzyć bawialnię dla maluchów. Dzięki systemowi przejść, pochylni, siatek i zakamarków, małpi gaj będzie idealnym miejscem zabawy.

Ze względu na swoje rozmiary jest dedykowany głównie do przedszkoli, żłobków, kawiarni i bawialni. Ale, jeśli chcecie zastosować podobne rozwiązania w prywatnej przestrzeni, nic nie stoi na przeszkodzie.

Konstrukcja może być wykonana w rozmiarze odpowiadającym danej przestrzeni. Od bardzo dużych instalacji, z wieloma funkcjami, po mniejsze, dopasowane nawet do kilkumetrowych przestrzeni.

W naszych konstrukcjach stosujemy rozwiązania techniczne wychodzące naprzeciw dziecięcej fantazji.
Place zabaw składają się z atestowanego drewna sosnowego oraz sklejki brzozowej.

W projektowaniu placów zabaw wykorzystujemy między innymi:

platformy

drewniane podesty obite trawą

przejścia w ścianach oraz podłogach

siatki zabezpieczające konstrukcję oraz te służące do wypoczynku

pochylnie wspomagające utrzymanie równowagi

uchwyty służące do wspinaczki

pajączki i plątaniny linowe

zjeżdżalnie

tunele

skrytki i przestrzenie wypoczynkowe

baseny z kulkami

miejsca do przechowywania

Cena za małpi gaj rozpoczyna się od 30.000 zł netto. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Aby poznać szczegółową wycenę, napiszcie do nas wiadomość i opowiedzcie o Waszej przestrzeni oraz potrzebach.  

Wioska Baobei

Wioska Baobei to żłobek przeznaczony dla dzieci w wieku 1-3 lat. Małpi gaj, który tam stworzyliśmy, to jeden z naszych bestsellerowych produktów. Podobne konstrukcje znalazły zastosowanie już w wielu placówkach, jednak ta jest jedną z największych.

Dzięki dużemu gabarytowi w małpim gaju znalazło się wiele zróżnicowanych atrakcji dla maluchów. Znajdziemy tutaj dwie trasy do wyboru (bardziej i mniej wymagającą). Wewnątrz knstrukcji umieściliśmy ścianki do wspinaczki, most zwodzony, siatkowe antresole, plątaniny linowe, tory przeszkód i masę różnych przejść.

Śmietankowe Cafe

Projekt został zrealizowany dla lodziarni Śmietankowe Cafe w Warszawie. Jest przykładem na to, w jak niewielkich przestrzeniach możemy wybudować małpi gaj. Do zagospodarowania mieliśmy niewielkie pomieszczenie o wymiarze 2x4m. Konstrukcja składa się ze zjeżdżalni, basenu z kulkami, systemu przejść, ścianek wspinaczkowych, lin i siatek. Na specjalne zamówienie klienta, sklejka została pomalowana na kolor różowy (nie jest to typowa usługa).

SzyszKafe

SzyszKafe to przytulne miejsce na mapie trójmiasta. Właściciele stworzyli kawiarnię połączoną z bawialnią. Do zagospodarowania mieliśmy całe pomieszczenie. Małpi gaj jest jednym z największych, jakie stworzyliśmy. 

Połowa pomieszczenie wypełniona jest przejściami, siatkami, mostem zwodzonym i różnymi przejściami. Następnie maluchy przechodząc przed długą równoważnie mogą przejść przez całą długość pomieszczenia, do następnej bazy. 

Wioska Promyka

Wioska Promyka to punkt opieki dla dzieci w wieku 1 – 6 lat. Małpi gaj, który stworzyliśmy dla tego miejsca reprezentuje nasze konstrukcje o średniej wielkości. Plac zabaw, który tutaj zamontowaliśmy, wypełnia prawie całe pomieszczenie przeznaczone na bawialnię. W małpim gaju znajdziemy pochylnie, most zwodzony, równoważnie, uchwyty do wspinaczki, pomosty i inne.

Wioska bébé

Wioska bébé to punkt opieki dla dzieci w wieku 1-3 lat. Małpi gaj został zaprojektowany w taki sposób, aby jego część była całkowicie zamontowana pod sufitem. Dzięki temu zyskaliśmy dużą przestrzeń pod konstrukcją. Dzięki takim rozwiązaniom, możemy kreować bardzo urozmaicone przestrzenie. Po lewej stronie zabudowaliśmy przestrzeń od podłogi do sufitu. Wewnątrz małpiego gaju znajdują się pochylnie, ścianki wspinaczkowe, plątaniny linowe, siatkowe antresole.

x
Doradztwo i wsparcie
x
Wytworzone na zamówienie
Dużo opcji
d
Dostawa

Przeglądaj wszystkie nasze produkty

Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
199,00 289,00 
Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links