Misja

KIDS SHOW US THE WAY.

Pomysł na Small Human Design krążył nam po głowie od kilku lat, a główną inspiracją naszej pracy są dla nas oczywiście dzieci. To one były i są sercem tego projektu. Choć wykonanie leży w rękach naszych fachowych stolarzy, to maluchy są naszymi projektantami.

Wszystko zaczęło się od narodzin Stefana – syna Macieja, współzałożyciela SHD. Jak mówi Maciek, ,,stając się ojcem, nie tylko doświadczyłem ogromu miłości i radości, ale także nauczyłem się patrzeć na świat oczami dziecka – z jego ciekawością, pasją odkrywania i eksplorowania otaczającej przestrzeni”. To właśnie nieograniczona dziecięca fantazja stała się kołem napędowym SHD i do dziś jest drogowskazem, który wytycza nam drogę.

Small Human Design to nie są zwykłe meble. To miejsce, w którym spotykają się design, minimalizm, zabawa i dziecięcy świat. Dbając o detale i najwyższą jakość wykonania, tworzymy produkty odpowiadające potrzebom maluchów i zapewniające im zdrowe bodźce do rozwoju. Wszystkie produkty tworzone są w Polsce, z wykorzystaniem lokalnych surowców, przy użyciu najwyższej jakości drewna oraz z poszanowaniem potrzeb naszej planety. Zrównoważony rozwój i produkcja to bardzo ważne punkty naszej działalności. Nasze wyposażenie cechuje także minimalistyczna forma i prosta estetyka. Chcemy, aby meble były tylko bazą dla treści i pomysłów, którymi wypełniają je mali odkrywcy. Bo jak mówi nasze motto, „kids show us the way”.

Wśród gamy naszych produktów znajdziecie wyposażenie żłobków, przedszkoli, punktów opieki dziennej, a także place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne, małpie gaje oraz zabawki i urządzenia zabawowe. Prowadzimy także sprzedaż indywidualną, aby każde dziecko mogło mieć w swoim domu kawałek naszej idei. Oprócz asortymentu, jaki znajduje się na stronie, wykonujemy także meble na wymiar i specjalne zamówienie. Nasze produkty tworzone są w zgodzie z zasadami wychowywania w nurcie Montessori oraz filozofią Reggio Emilia, ponieważ chcemy wspierać dzieci w rozwoju i poznawaniu świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl