No products in the cart.

Materiały i surowce

Materiały i surowce

Chcemy, aby wysoka jakość produktów, szła w parze z bezpieczeństwem i estetyką. Stawiamy na minimalizm, funkcjonalność i wytrzymałość i dobre projektowanie. Dlatego inwestujemy w materiały naturalne, przyjazne środowisku, spełniające normy zrównoważonej produkcji. Kwestie środowiska i ekologii są bardzo ważnymi punktami naszej działalności.

Wysoka jakość oferowanych produktów wynika z wykorzystania przez producenta materiałów konstrukcyjnych najwyższej jakości (w szczególności sklejki WISA®-BIRCH.), spełniających rygorystyczne normy. Jakość wskazanego surowca znajduje potwierdzenie w licznych certyfikatach, m.in.:

CARB – Program certyfikacji tworzyw drzewnych na zgodność emisji formaldehydu z wymaganiami California Air Resources Board.

DoP – czyli Deklaracja Właściwości Użytkowych stanowiące ocenę i potwierdzenie danych właściwości użytkowych oraz zasadniczych charakterystyk wyrobu budowlanego.

EPD – deklaracja środowiskowa, która szczegółowo opisuje wpływ produktów budowlanych na środowisko oraz określa profil ekologiczny materiałów w ramach realizacji celu zrównoważonego budownictwa.

FSC – certyfikat potwierdzające deklarację producenta, iż nie jest on bezpośrednio lub pośrednio zaangażowana w działania szkodliwe dla zasobów leśnych, a w szczególności, że ich produkcja była przyjazna środowisku oraz że surowiec pochodzi od legalnego producenta.

WISA 0,5 – certyfikat stanowiący potwierdzenie klasy emisyjności kleju na poziomie niższym niż wymagany według E1 (oparty na deklaracji o niezawieraniu żadnych związków ureaformaldehydowych).

 

 

Ciekawostki

Najlepiej sprzedające się przedmioty roku

Nowości

Nowe ręcznie robione przedmioty

x
Doradztwo i wsparcie
x
Wytworzone na zamówienie
Dużo opcji
d
Dostawa
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links

Zapisz się do naszego newslettera

    x
    Bądź na bieżąco

    Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.