Materiały i surowce

Materiały i surowce

Chcemy, aby wysoka jakość produktów, szła w parze z bezpieczeństwem i estetyką. Stawiamy na minimalizm, funkcjonalność i wytrzymałość i dobre projektowanie. Dlatego inwestujemy w materiały naturalne, przyjazne środowisku, spełniające normy zrównoważonej produkcji. Kwestie środowiska i ekologii są bardzo ważnymi punktami naszej działalności.

Wysoka jakość oferowanych produktów wynika z wykorzystania przez producenta materiałów konstrukcyjnych najwyższej jakości (w szczególności sklejki WISA®-BIRCH.), spełniających rygorystyczne normy. Jakość wskazanego surowca znajduje potwierdzenie w licznych certyfikatach, m.in.:

CARB – Program certyfikacji tworzyw drzewnych na zgodność emisji formaldehydu z wymaganiami California Air Resources Board.

DoP – czyli Deklaracja Właściwości Użytkowych stanowiące ocenę i potwierdzenie danych właściwości użytkowych oraz zasadniczych charakterystyk wyrobu budowlanego.

EPD – deklaracja środowiskowa, która szczegółowo opisuje wpływ produktów budowlanych na środowisko oraz określa profil ekologiczny materiałów w ramach realizacji celu zrównoważonego budownictwa.

FSC – certyfikat potwierdzające deklarację producenta, iż nie jest on bezpośrednio lub pośrednio zaangażowana w działania szkodliwe dla zasobów leśnych, a w szczególności, że ich produkcja była przyjazna środowisku oraz że surowiec pochodzi od legalnego producenta.

WISA 0,5 – certyfikat stanowiący potwierdzenie klasy emisyjności kleju na poziomie niższym niż wymagany według E1 (oparty na deklaracji o niezawieraniu żadnych związków ureaformaldehydowych).

Przeglądaj wszystkie nasze produkty

Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
199,00 289,00 
Sold
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links